Logo Logo
 
úvodní strana
 
o mně
 
články o reiki
 
Mé kurzy
 
Léčení
 
kontakt na mě
 
Kde mě najdete
    Na podzim roku 1995 jsem se poprvé dozvěděl o reiki a stál jsem před stejným rozhodnutím jako vy – mám to zkusit či ne? Tehdy jsem si uvědomil, že kurz reiki I. mě může obohatit, a přihlásil jsem se na nejbližší možný termín. Byl jsem mile překvapen a hned následující den jsem absolvoval i kurz reiki II. stupně. Moje zážitky a pocity mne utvrdily v tom, že jsem našel správný směr své životní cesty a že jsem lépe pochopil lidskou existenci jako takovou.

    Následující rok jsem se přihlásil do devítiměsíčního intenzivního kurzu reiki, který jsem absolvoval v International Association of Reiki pod vedením mistra reiki ThDr. Mari Hall, která nyní žije v Texasu. Tímto jí ještě jednou děkuji za její mistrovské vedení seminářů a za krásný čas strávený v její společnosti.

    Pro zasvěcení do mistrovské energie jsem se rozhodl v roce 1997 u Reiki Mistra Elišky Meclové v Hradci Králové. Když jsem si uvědomil své přání předávat reiki učení ostatním lidem, absolvoval jsem v roce 1999 zasvěcení u Ing. Pavla Kutičky v Praze na Mistra Reiki Učitele.

    Od roku 2000 provádím iniciaci zájemců do reiki všech stupňů. V roce 2005 jsem založil Centrum aplikované reiki. Jelikož jsem si vědom důležitosti uvolněné atmosféry při mých kurzech, jsem rád, že vám mohu nabídnout kurzy v tak útulném prostředí. Kromě kurzů organizuji i pravidelná posezení pro absolventy reiki kurzů a připravuji další zajímavé novinky.

    Narodil jsem se v roce 1960 a mojí původní specializací je elektrotechnika a technická kybernetika. V současné době se účastním psychoterapeutického výcviku (SUR) na Pražské vysoké škole psychosociálních studií – zatím mohu jen doporučit.


Ing. Petr Chmelík

Logo